Grotelės

Grotelės lovai - internetu. Didelis pasirinkimas kokybiškų, įvairių išmatavimų grotelių lovoms.

Aktyvūs filtrai

Grotelės lovai - Grotelės - 2
−12%
  • −12%
  • Nauja

Grotelės lovai

Aukštis: 3,5 cm;
Bazinė kaina 66,00 € Kaina 58,08 €

Profesionalus ir nebrangus sprendimas tinkamas bet kokio tipo čiužiniams. Pagaminta iš patvarių buko medienos lentjuosčių, kurių kiekviena dedama į plastikines įvores.

Grotelės (reguliuojamo kietumo) - Grotelės - 1
−12%
  • −12%
  • Nauja

Grotelės (reguliuojamo kietumo)

Aukštis: 6 cm;
Bazinė kaina 107,00 € Kaina 94,16 €

Reguliuojamas grotelių kietumas. Pagaminta iš patvarių buko medienos lentjuosčių, kurių kiekviena dedama į lanksčias gumines įvores.

Profesionalus ir patvarus sprendimas - tinkamas bet kokio tipo čiužiniams. Tinka žmonėms su antsvoriu. Galimybė reguliuoti rėmo kietumą centrinėje dalyje leidžia gauti 3 zonų kietumo sistemą.

Grotelės (reguliuojamos) - Grotelės - 1
−12%
  • −12%
  • Nauja

Grotelės (reguliuojamos)

Aukštis: 6 cm;
Bazinė kaina 138,00 € Kaina 121,44 €

Grotelės su galimybe rankiniu būdu pakelti galvos atramą. Reguliuojamas grotelių kietumas. Pagaminta iš patvarių buko medienos lentjuosčių, kurių kiekviena dedama į lanksčias gumines įvores. Profesionalus sprendimas, padidinantis čiužinio naudojimo patogumą.

Rekomenduojamas poroloniniams, labai lankstiems, lateksiniams, kišeninių spyruoklių čiužiniams. Tai žymiai pailgina čiužinio tarnavimo laiką ir papildo miego komfortą. Tinka žmonėms su antsvoriu. Galimybė reguliuoti rėmo kietumą centrinėje dalyje leidžia gauti 3 zonų kietumo sistemą.

Grotelės su elektriniu mechanizmu - Grotelės - 1
−12%
  • −12%
  • Nauja

Grotelės su elektriniu mechanizmu

Aukštis: 6 cm;
Bazinė kaina 572,00 € Kaina 503,36 €

Patvarus buko rėmas su lanksčiomis ir elastingomis lamelėmis. Naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu, galite pakelti ir galvą, ir kojas. Rekomenduojama latekso ar porolono čiužiniams.

Tai pirmiausia įvertins pagyvenę žmonės, ypač tie, kurie vertina komfortą. Rėmas žymiai pailgina čiužinio tarnavimo laiką. Tai taip pat leidžia išplėsti čiužinio funkcionalumą, leidžia ne tik maloniai miegoti, bet ir patogiai praleisti laiką lovoje atliekant kitas veiklas: žiūrint televizorių, skaitant knygą ir kt. Galimybė reguliuoti rėmo kietumą centrinėje dalyje.

Prekė pridėta į palyginimą.