Čiužiniai vaikams

Čiužiniai vaikams ir kūdikiams. Čiužiniai vaikams internetu: poroloniniai, kokosiniai, viskoelastiniai, čiužiniai vaikams, čiužiniai kūdikiams. Platus pasirinkimas kokybiškų ir patogių čiužinių.

>> Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą čiužinį! <<

Rasta 11 prekės(-ių).

Aktyvūs filtrai

Čiužinys Kūdikiams Standart - Čiužiniai vaikams - 1
−12%
  • −12%
  • Nauja

Čiužinys Kūdikiams Standart

Aukštis: 8 cm;
Bazinė kaina 41,00 € Kaina 36,08 €

„Standard“ čiužinys yra dvipusis, vidutinio kietumo modelis, ypač rekomenduojamas lovoms ir lovelėms mažiems vaikams ir kūdikiams. Čiužinys gaminamas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir novatoriškas technologijas. Pagamintas iš padidinto kietumo putų poliuretano.

Čiužinys Kūdikiams Standart Kokos - Čiužiniai vaikams - 1
−12%
  • −12%
  • Nauja

Čiužinys Kūdikiams Standart Kokos

Aukštis: 11 cm;
Bazinė kaina 61,00 € Kaina 53,68 €

Čiužinys „Standard Kokos“ yra dvipusis, kietas poroloninis čiužinys su kokoso kilimėliu - natūralia medžiaga, gaunama iš kokoso lukšto. Čiužinį rekomenduojame vaikams, mėgstantiems miegoti ant kieto paviršiaus. „Standard Kokos“ modelis pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir novatoriškas technologijas.

Čiužinys Kūdikiams Amadeo - Čiužiniai vaikams - 1
−12%
  • −12%
  • Nauja

Čiužinys Kūdikiams Amadeo

Aukštis: 12 cm;
Bazinė kaina 79,00 € Kaina 69,52 €

„Amadeo“ čiužinys yra dvipusis, vidutinio kietumo modelis. Jo struktūra pagrįsta pagrindu, pagamintu iš putų poliuretano. Čiužinys gaminamas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir novatoriškas technologijas. Vienpusis latekso sluoksnis suteikia optimalų tvirtumą ir elastingumą bei atsparumą deformacijoms.

Čiužinys Kūdikiams Bobas Eko-Kokos - Čiužiniai vaikams - 1
−12%
  • −12%
  • Nauja

Čiužinys Kūdikiams Bobas Eko-Kokos

Aukštis: 8 cm;
Bazinė kaina 108,00 € Kaina 95,04 €

Čiužinys „Bobas Eko-Kokos“ yra dvipusis, kietas čiužinio modelis, pagamintas iš 100% kokoso - natūralios žaliavos, gaunamos iš kokoso lukšto. Čiužinį rekomenduojame vaikams, mėgstantiems miegoti ant kieto paviršiaus.

„Bobas Eko-Kokos“ modelis buvo pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir naudojant novatoriškas technologijas. Dėl savo struktūros rekomenduojama vaikams, sergantiems ortopedinėmis ligomis, kuriems reikalingas kietas čiužinys.

Čiužinys Kūdikiams Bobas Lateks - Čiužiniai vaikams - 1
−12%
  • −12%
  • Nauja

Čiužinys Kūdikiams Bobas Lateks

Aukštis: 9 cm;
Bazinė kaina 141,00 € Kaina 124,08 €

Čiužinys „Bobas Lateks“ yra dvipusis vidutinio kietumo modelis. Jis buvo pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir novatoriškas technologijas. Čiužinio struktūra pagrįsta pagrindu, pagamintu iš latekso įdėklo kartu su kokoso kilimėliu. Dėl savo struktūros rekomenduojama vaikams, sergantiems ortopedinėmis ligomis, kuriems reikalingas kietesnis čiužinys.

Prekė pridėta į palyginimą.