Antčiužiniai

Antčiužiniai veikia kaip paviršinis čiužinys lovoje, atsakingas už miego patogumą. Todėl tai yra puikus sprendimas tiems, kurie nori pagerinti savo dabartinio čiužinio patogumą. Kai jaučiame, kad jis jau nepatogus ir įdubęs, ir negalime sau leisti nusipirkti naujo čiužinio, verta išbandyti antčiužinį, kuris padės padidinti miego komfortą. Antčiužinį galime naudoti ir ant miegamosios sofos. Dėl to miegas tikrai taps malonesnis!

Aktyvūs filtrai

Antčiužinis Gelax - Antčiužiniai - 1
−25%
  • −25%
  • Nauja

Antčiužinis Gelax

Aukštis: 6 cm;
Bazinė kaina 211,00 € Kaina 158,25 €

Antčiužinio įdėklas yra novatoriškas „Gelax“ putplastis, kuris sujungia viskoelastinių putų lankstumą ir ypatingas termoelastinių putų savybes. „Gelax“ sudėtyje yra sidabro jonų, kurie suteikia antibakterinių savybių.

Antčiužinis Toplatermo Hard - Antčiužiniai - 1
−25%
  • −25%
  • Nauja

Antčiužinis Toplatermo Hard

Aukštis: 9 cm;
Bazinė kaina 235,00 € Kaina 176,25 €

Antčiužinis pagamintas iš labai elastingos (viskoelastinės) putos, užtikrinančios oro cirkuliaciją ir puikų antialerginį poveikį. Šį efektą sustiprina novatoriškas „Koral“ užvalkalas, dygsniuotas taškais, ir raudonas 3D tinklelis, palaikantis oro cirkuliaciją antčiužinio viduje. „Toplatermo Hard“ dėklas patiks visiems šiek tiek didesnio kietumo patalynės mėgėjams.

Antčiužinis Toplatermo Soft - Antčiužiniai - 1
−25%
  • −25%
  • Nauja

Antčiužinis Toplatermo Soft

Aukštis: 9 cm;
Bazinė kaina 284,00 € Kaina 213,00 €

Antčiužinis pagamintas iš termoelastinės putos ir latekso. Jame suderinti visi, tiek latekso, tiek termoelastinių putų privalumai. 9 cm aukščio antčiužinis gali būti naudojamas iš abiejų pusių, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus - iš latekso pusės jis yra šiek tiek kietesnis.

Prekė pridėta į palyginimą.